Theo Schouten wint Jan Laan zilveren tientjes kolftoernooi.

Heren kolfvereniging “De Vier 1111”, heeft het seizoen afgesloten met een sportieve en gezellige kolfmiddag, de dinsdagmiddag en donderdagavond kolvers gingen gezamenlijk na het genieten van koffie en gevulde koek, spelen om de zilveren tientjes die geschonken zijn door kolver Jan Laan.

Voor de insiders:

1e onderdeel een klokje, 5 puntenklappen via de uitklap paal (incl.voorgift), het mooie hiervan is dat bijna alle kolvers op 51 punten kunnen komen (wat ook gebeurde).

Het 2e onderdeel was een klokje van 5 klappen bij de optrek paal, men moest de bal spelen via de optrek paal naar de overzijde en dan opvolgend de puntenklap (incl. voorgift), hier werd het koren al flink gescheiden van het kaf. Tom Scheltus stond bovenaan gevolgd door Cees de Geus, Wout Schouten en Theo Schouten.

Alle spelers moesten als 3e onderdeel een serie van 5 slagen spelen (incl.voorgift). Cees de Geus en Theo Schouten zette beide een prachtige serie van 51(tot.153 pnt) en 55 punten(tot.155 pnt.) neer en wonnen hiermee een zilveren tientje, het 3e zilveren tientje ging naar Paul Tameling met 141 pnt.

De heer Jan Laan bedankte de dames, Anneke Bon & Elly de Geus voor het markeuren (neutrale scheidsrechters) met een attentie en reikte de zilveren tientjes en bij behorende bloemen uit aan 3e Paul Tameling, 2e Cees de Geus & winnaar Theo Schouten.

Als slot van de middag reikte voorzitter Herman Ligthart de wisselbekers uit in de verschillende klassen van de onderlinge wedstrijden die altijd de eerste dinsdagmiddag en donderdagavond van de maand wordt gespeeld. Deze bekers gingen achtereenvolgend naar 4e kl. Cor Piet Druif( gepromoveerd 3e kl.), 3e kl. Wout Schouten ( gepromoveerd 2e kl.), winnaar 2e kl. Cees de Geus, 1e kl. bekerwinnaar en clubkampioen Theo Schouten. Heren van harte gefeliciteerd, een slotmiddag die voor herhaling vatbaar is.

De heren kolven het hele jaar door op dinsdagmiddag & donderdagavond, kom gewoon een keer kijken of het wat voor U is.

Het bestuur wenst een ieder een fijne zomertijd.